Jídlo

Abyste si festival užili po všech stránkách, budou na festivalu Vegit point a Mlsná číča.

Vegit point

Bistro Vegit-Point z Jablonce pro Vás připraví teplé obědy i další doplňkové občerstvení. Nabídne polévky, lasagne, muffiny, plněné kapsy a další slané i sladké dobroty, vhodné pro vegany, v nabídce najdete něco i pro "bezlepkáře".

Vaříme s nadšením a máme rádi čerstvé jídlo z kvalitních surovin, tak budeme rádi, když se u nás zastavíte a ochutnáte naše dobroty. Vstřícný přístup k zákazníkům a pořadatelům bereme jako součást naší práce a spokojený strávník je nám odměnou .


Působíme v libereckém regionu se zaměřením na vegetariánskou (převážně veganskou) kuchyni z profesionálního a kulinářského hlediska. Zajišťujeme občerstvení na různých akcích mimo naši provozovnu. Ve všední dny provozujeme Bistro Vegit-Point s rozvozem obědů v Jablonci nad Nisou. Těšíme se na návštěvu :).

Jídelníček

Mlsná číča

Božsky dobré a krásné sladké dobroty: to je Mlsná číča! V nabídce na festivalu bude mít cupcakes v několika příchutích, nejoblíbenější extračokoládové, slaný karamel a ovocné určitě nebudou chybět. Nejnověji se přidají i některé špaldové varianty. Pro ty nejmenší Mlsná číča připraví dortová lízátka na špejli. A čoko mousse a vanilková panna cotta potěší třeba i bezlepkáře.