Ozvěny festivalu
Ještě více času a prostoru pro inspiraci

Festivalové ozvěny jsou novinkou letošního ročníku. Jedná se o tři tříhodinové workshopy/přednášky, které se budou konat v únoru, březnu a dubnu 2018. Ozvěny jsou tu proto, že některá témata si zasluhují dostatek času, prostoru a pozornosti. Jako dortík, který si musíte vychutnat samostatně s dostatečným odstupem od oběda. S dobrou kávou, samozřejmě. 

Pozvali jsme skvělé lektory: 

  • 18. února 2018 přijede právnička Adéla Hořejší, která bude mluvit o právní problematice zdravotnické péče v rodičovství - ať už se týká žen v těhotenství a při porodu nebo rodičů a jejich dětí. Přednáška se bude konat od 15:00 do 18:00, cena je 350 Kč.
  • 24. března 2018 se bude konat interaktivní workshop Aktivní otcovství aneb "tátou na roztrhání" pod vedením Lukáše Talpy. Bude určen malému počtu účastníků a bude se věnovat roli táty ve výchově dětí, skloubení pracovního a rodinného života a možnostem, jak harmonicky poskládat svůj osobní, partnerský, rodičovský a pracovní život. Workshop trvá 3 hodiny, začíná v 9:30. Cena je 800 Kč.
  • 8. dubna 2018 přijede porodní asistentka Natálie Sedlická s přednáškou Transformační síla porodu. Konat se bude od 15:00 do 18:00. Cena je 350 Kč.

Všechny akce Ozvěn se konají v KultiVARu. Adresa je Na Rybníčku 387/6, Liberec, místo je v centru Liberce, dobře dostupné MHD.