Prodejci
na festivalu

Maminčiny korále

Maminčiny korále jsou vyrobené z potravinářského silikonu splňujícího nejpřísnější normy. Jsou tak bezpečné i pro ty nejmenší. Součástí je i bezpečnostní zavírání, které se při větším tahu rozepne. Jsou nejen slušivým doplňkem, ale hlavně nedocenitelným pomocníkem při prořezávání zoubků a zabavení nenechavých ručiček při kojení. Nejednu maminku už zachránily před spoustou šrámů. Ideální jsou i na nošení v šátku nebo nosítku. Dítě se jimi zabaví jak při navazování, tak při samotném nošení. 


Bebo.cz

Vybírejte z látkových plen a doplňků od českých výrobců. Nabízíme nejen přírodní kosmetiku Eoné vhodnou pro děti i dospělé, také doplňky pro
nošení dětí jako merino oblečení, botičky, nosítka Manduca. 


Loktu She

Loktu She je česká firma tvořená čtveřicí žen, které jsou podporované stále rostoucím počtem svých dětí a stabilním počtem svých mužů. Naším domovem je Liberec a soustředíme se na výrobu šátků, nosítek a oblečení na nošení dětí. Název firmy odkazuje na dlouhou tradici nošení v našich krajích. Ještě naše prababičky nosily svá miminka v loktuších nebo trávničkách, braly je všude s sebou a děti tak mohly být se svými maminkami a poznávat od malička svět kolem sebe. Na tuto tradici s pokorou navazujeme. 

Není nám lhostejný svět, ve kterém žijeme, proto se snažíme o co nejšetrnější postupy ve výrobě, v dopravě a je pro nás důležité, jaké materiály používáme. Máme radost, že se celá naše výroba odehrává v České republice - a nejčastěji v okolí Liberce. Šátky Loktu She jsou tkané podle našich návrhů na Vysočině. Obšívá je firma, která zaměstnává lidi znevýhodněné na trhu práce. Oblečení na nošení dětí vzniká podle našich vlastních návrhů a střihů v šicích dílnách na Liberecku.


Dobrá svačinka

Naše směsi neobsahuji přidaný cukr ani barviva a používáme pouze zboží ověřené vysoké kvality!

Vše je vhodné pro každodenní konzumaci a jde o nedílnou součást zdravého životního stylu při zachování vysoké kvality výživových a hlavně chuťových hodnot! Stačí si vybrat co máte rádi a jaké chutě vám vyhovují!

Agátin svět

Vzdělávací potřeby, hry a didaktické hračky pro děti - to je Agátin svět

Chcete dopřát svým dětem více, než jen obyčejné hračky? Je pro Vás důležitý jejich rozvoj a vzdělání? Chcete s nimi trávit více času při společné hře? Vítejte. Agátin svět je plný vzdělávacích potřeb a krásných hraček pro děti, které je budou bavit a ještě je něco naučí, nebo podpoří přirozený rozvoj. Agátin svět se neustále rozvíjí. Neustále vylaďujeme jedinečnou nabídku smysluplných a rozvíjejících her, hraček a knížek. Od roku 2011 postupně přibývají kamenné prodejny. Liberecká prodejna Agátina světa byla otevřena v r. 2015 ve velmi dostupné lokalitě, pěšky ze Sokolovského náměstí směrem k ZUŠ v ulici Tovaryšský vrch 2.
Koncept Agátina světa je unikátní v tom, že si zakladatelky pečlivě vybírají sortiment od prověřených výrobců, kteří vyznávají stejné principy kvality. Estetickým a praktickým designem a herní hodnotou pro dítě počínaje, kvalitou výroby a férovým fungováním výrobce jako firmy konče.
Kvalita je pro Agátin svět klíčová. I proto vznikl projekt Dobrá hračka, soutěž, ve které rodiče vybírají ty nejpřínosnější hračky.
Více informací na www.agatinsvet.cz

Ric Pic

Jmenuji se Karolína a za velké podpory mého manžela, rodiny a přátel vznikla v roce 2015 značka Ric Pic.
K šití dětského oblečení mě přivedl článek, který popisoval pracovní podmínky lidí šijících v továrnách pro obchodní řetězce. Za vznikem Ric
Pic není jen nespočet probdělých nocí za šicím strojem, je tam hlavně velký sen, nabídnout rodičům víc než klasickou konfekci, kterou znáte z
obchodů. 

Všechny oblečky jsou šité v České republice za důstojných podmínek a z kvalitních materiálů. Za každým kouskem stojím já a mé ruce.


MoniLu - šátková ergonomická nosítka

MoniLu patří mezi přední české výrobce ergonomických nosítek ze šátků na nošení dětí, případně kombinovaná nosítka s bio bavlněnou šátkovinou. Nosítka se vyrábí ve 3 velikostech, MINI, MEZI a MAXI, nově je také možné zakoupit rostoucí nosítko UNI, vhodné od 2 měsíců do cca 2,5 let. Nosítko MoniLu je možné ušít jak z vlastního šátku na zakázku, vybrat z nabídky šátků z nabídky MoniLu či objednat hotové nosítko. Dodání nosítka na zakázku je cca 3 týdny. MoniLu se zaměřuje nejen na výrobu nosítek, ale snaží se i o maximální zákaznický servis a poradenství jak při výběru nosítka, tak samotném nošení.
Více informací na www.monilu.cz.


Antonie&Emma

Antonie&Emma je rodinná firma, která vyrábí dřevěné, ručně dělané hračky i nábytek s nápadem. V naší nabídce můžete najít didaktické pomůcky jako vkládačky na mnoho způsobů, trenažer vázání tkaniček či pomocníka při pochopení zlomků. V rozvoji pohybu mohou pomoci houpací prkna, piklerův trojúhelník nebo balanční válce a prkna. Naše učící věže pomáhají maminkám hlavně při vaření, tatínkové zase milují KidBook Pro - notebook s kreslící tabulí pro nejmenší. Přineseme i kousek přírody k vám domů, v našem Zoo Boxu můžete chovat strašilky nebo třeba sarančata. Zkrátka, máme toho v nabídce hodně a rádi se o to s vámi podělíme. Vše vyrábíme z kvalitních materiálů s důslednou kontrolou kvality. Než pustíme výrobky do světa, testujeme je na naší Antonii a Emmě 😊.

Kompletní nabídku najdete na www.antonieemma.cz, prodejní akce sledujte na našem facebooku. 


Jíme s dětmi

Jíme s dětmi je rodinný projekt propagující přirozené zavádění příkrmů. Naší ideou je návrat ke společnému rodinnému stolování. Ve stylu blw metody chceme dětem dovolit při krmení jídlo svobodně osahat, aniž by byly někým tlačeny. S našimi produkty se snažíme vytvořit takové prostředí, kde se děti mohou učit sebeobsluze při krmení a zároveň rodiče se nemusejí obávat převržené misky, střepů nebo špinavého trička. Jíme s dětmi není jen o jídle. Je o poznávání nových chutí, učení se koordinaci, skvělé zábavě a kupě radostných okamžiků strávených s rodinou.

web: www.jimesdetmi.cz

facebook "Jíme s dětmi"


Mastičkárna

Domácí kosmetika: krémy, masti, mýdla, séra a další voňavé, přírodní a krásné věci.

Naše výrobky jsou jen z kvalitních surovin, neobsahují žádné chemikálie.
Používáme bambucké máslo, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk, bylinné oleje lisované za studena, esenciální oleje v přírodní kvalitě a vitamín E
:)