Tržiště

Na festivalové tržnici bude živo. Při výběru prodávajících jsme kladly důraz na kvalitu, lokálnost a souvislost s festivalovými tématy. 

Na své si přijdou všichni milovníci nošení dětí: šátky a svetry na nošení dětí (a spoustu doplňků k tomu) tvořené s láskou a pečlivostí pod Ještědem najdete u stánku Loktu She. Dorazí i Jitka Hudecová, která stojí za oblíbenými a pohodlnými nosítky MoniLu. A aby vám to slušelo a neměli jste při nošení ožužlané a okousané úplně všechno, budete si moci zakoupit i kojící a nosící Maminčiny korále.

Zajímáte se o přebalování přátelské k dětem i k přírodě? Určitě se přijďte mrknout na látkové plenky či aromakosmetiku Eoné z nabídky Bebo.cz.

Vonět to bude i na stánku Mastičkárny, výrobce domácí přírodní kosmetiky z Jablonce. Čekají vás krémy, masti, séra - vše s láskou a ručně vyráběné.

Své parádní kousky na festival přiveze i Ric pic z Jablonce nad Nisou - mají nápadité a originální oblečení pro malé i velké.

Nesmírně se těšíme na hračky a učební pomůcky od Antonie&Emma: projděte si jejich web a pochopíte proč. Jsou neuvěřitelně nápadité, chytře provedené a odolné. Vyzkoušet je budete moci i v naší herně. Vy i děti :) 

Agátin svět je naše oblíbené hračkářství. Mají tam skvělé a kvalitní hračky, hry a knížky, které baví děti i dospělé. A tak jsme moc rádi, že budou i na festivalu!

Dobrá svačinka přiveze své úžasné směsi z oříšků, lyofilizovaného ovoce a zrn. Můžete si u nich pořídit svou festivalovou svačinku nebo si nakoupit na snídaně. Jíme s dětmi nabídnou podložky a pomůcky pro první ochutnávání jídla a rádi se podělí i o své zkušenosti s jídlem do tlapky aneb baby led weaningem.

Na festivalu bude probíhat i celodenní nosítkový workshop, na kterém si budete moci vyzkoušet celou řadu nosítek tuzemských i zahraničních výrobců. Nosítkový workshop je otevřený všem návštěvníkům festivalu.