Tržiště

Na festivalové tržnici bude živo. Při výběru prodávajících jsme kladly důraz na kvalitu, lokálnost a souvislost s festivalovými tématy. 

Na své si přijdou všichni milovníci nošení dětí: šátky a svetry na nošení dětí (a spoustu doplňků k tomu) tvořené s láskou a pečlivostí pod Ještědem najdete u stánku Loktu She. Dorazí i Jitka Hudecová, která stojí za oblíbenými a pohodlnými nosítky MoniLu. A aby vám to slušelo a neměli jste při nošení ožužlané a okousané úplně všechno, budete si moci zakoupit i kojící a nosící Maminčiny korále

Pokud čekáte miminko, nevynechte stánek Victoria Grace. Mají nááádherné šaty a trička pro těhotné, které díky kvalitním materiálům a chytrému provedení můžete nosit i dlouhá léta po porodu.

Zajímáte se o přebalování přátelské k dětem i k přírodě? Určitě se přijďte mrknout na látkové plenky či aromakosmetiku Eoné z nabídky Bebo.cz. Voňavý stánek rozbalí na festivalu i Mateřství S.R.O., u nichž najdete přírodní kosmetiku české výroby.

Své parádní kousky na festival přiveze i Ric pic z Jablonce nad Nisou - mají nápadité a originální oblečení pro malé i velké.

Agátin svět je naše oblíbené hračkářství. Mají tam skvělé a kvalitní hračky, hry a knížky, které baví děti i dospělé. A tak jsme moc rádi, že budou i na festivalu! Krásné a jedinečné hračky přiveze na festival také Břichopas Toys. Nápadité hry, hračky a učební pomůcky z přírodních materiálů přivezou na festival Little Bears.

Svoje deskovky (které naše děti milují), sešity i karty k zamyšlení na festivalu představí Duhová kočka. Tvoření s vlnou si můžete užít u stánku mateřského centra Lewandulka, najdete u nich i zajímavé knihy o rodičovství a waldorfské pedagogice a přírodní materiály na tvoření. Velkou zásobu knih s tematikou rodičovství, porodu, mateřství a péče o děti na festival přivezou zástupkyně Hnutí pro aktivní mateřství, které také nákupem knih podpoříte.

Nesmírně se těšíme na hračky a učební pomůcky od Antonie&Emma: projděte si jejich web a pochopíte proč. Jsou neuvěřitelně nápadité, chytře provedené a odolné. Vyzkoušet je budete moci i v naší herně. Vy i děti :) 

Na festivalu bude probíhat i celodenní nosítkový workshop s Nosím Tě, na kterém si budete moci vyzkoušet celou řadu nosítek tuzemských i zahraničních výrobců. Nosítkový workshop je otevřený všem návštěvníkům festivalu.