Vstupenky

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BYL JIŽ UKONČEN, VSTUPENKY BUDE MOŽNÉ KOUPIT NA MÍSTĚ.

  • Celodenní rodinné vstupné: 500 Kč na místě (zahrnuje vstup na všechny přednášky, workshopy, tržiště i možnost hlídání dětí zdarma)

Vstupenka pro rodinu platí pro dvě dospělé osoby na všechny festivalové přednášky a workshopy, na které není nutné se předem přihlašovat. Podmínkou rodinného vstupného je společný příchod na festival. Myšlenka zvýhodněného vstupného pro rodiny s dětmi je v podpoře účasti partnerů, prarodičů či jiných blízkých členů rodiny, kteří mají zájem o festivalová témata a/nebo mohou pomoci s péčí o děti. Rodinné vstupné není určeno např. kamarádkám apod., prosíme, abyste to respektovali. Zakoupené vstupenky není možné vracet.

Děti v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma. Na festivalu bude možnost hlídání v dětském koutku, více informací postupně zveřejníme zde

  • Celodenní vstupné pro jednu dospělou osobu: 400 Kč na místě (zahrnuje vstup na všechny přednášky, workshopy, tržiště i možnost hlídání dětí zdarma)

Vstupenka pro jednotlivce platí pro jednu dospělou osobu na všechny festivalové přednášky a workshopy, na které není nutné se předem přihlašovat. Zakoupené vstupenky není možné vracet.

Děti v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma. Na festivalu bude možnost hlídání v dětském koutku, více informací zde

  • Vstupné na jednotlivé přednášky: 150 - 290 Kč na místě (zahrnuje vstup na danou přednášku, na workshopy nošení dětí, tržiště i možnost hlídání dětí zdarma)
  • Vstupné na tržiště (zahrnuje i nosítkový workshop, nezahrnuje workshop vázání šátků a možnost hlídání dětí): 50 Kč (pouze na místě)